Fot. Michał Wiśnia Wiśniewski

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w nurcie TSR – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, nauczycielką jogi i pasjonatką wiedzy o ludzkim ciele i umyśle.

Przez wiele lat byłam bardzo zaangażowanym sportowcem – zawodniczką rajdów przygodowych i ultramaratonką. Uczyłam się jak sprawić, by umysł pozwolił mi pójść znacznie dalej, niż wydawało się to możliwe. Na własnej skórze nauczyłam się bardzo wiele o motywacji do działania, choć jako nastolatka byłam raczej z tych, które można było spotkać raczej na papierosie niż na sali gimnastycznej.

Jestem również autorką książek: „Szczęśliwi biegają ULTRA” i „Mam tak samo jak Ty” oraz bloga psychologicznego mojekoniki.pl. Z zamiłowania piszę również do szuflady – o fantastycznych krainach pełnych magii i baśniowych stworzeń.

Kilka lat temu, w ramach realizacji swoich marzeń, przeprowadziłam się do Trójmiasta. Można mnie spotkać wczesnym rankiem na plaży, gdzie spaceruję z dwójką moich whippetów – Łajką i Mortym, rzucając im frisbee. Sama na sobie sprawdziłam jak wielkich zmian można dokonać, nawet wtedy, gdy człowiek się boi lub trudno mu dostrzec przed sobą jakąkolwiek przyszłość.

Zobacz i posłuchaj: